Цієї суботи прогулявся пекельно спекотним Львовом та пофоткав всякого. Тому якщо ви раптом весь день пролежали під кондюком (заздрю), то запрошую до перегляду. Ми пройдемо через центр та підемо у сторону вулиці Липинського, дивлячись чого нового збудували та як поживають львівські вулиці.

2. Про цей функціоналістичний будинок на Стрийській в мене у блозі є окремий пост. З тих пір тут відремонтували подвір’я (за моїм проектом) та відновили вхідні сходи (це вже без мене). Ну і вже хтось щось мутить з вікнами на першому поверсі. Думаю, варто про цей будинок детальніше розказати окремо.


А я вам нових панорам Львова приніс — цього разу з верхніх поверхів новобудови біля Стрийського парку. запрошую до перегляду.

2. Вид в сторону вулиці Стрийської. Ліворуч краєчок Стрийського парку, по центрі кампус УКУ, праворуч податкова. Вдалині Новий Львів, а зовсім на горизонті — Сихів.


Деколи пробую уявити, що було би, якби деякі дописувачі Гарячої лінії міста Львова поїхали на відпочинок закордон, продовжуючи при цьому писати скарги на те, що бачать. Що би з цього вийшло? Давайте спробуємо пофантазувати разом.

Обережно — допис просякнуто сарказмом трохи більше, ніж повністю :)

Прошу повідомити на якій підставі закрито проїзд для авто до головного входу вокзалу? Хто до такого додумався та хто погодив? Чому через бздури урбаністів тепер кожен повинен тягнути валізу вручну??? А якщо дощ??? (Відень, Австрія)


Нещодавно випала нагода побувати у гостях у одному будиночку з дуже крутим видом з вікна. Хто в темі, той має впізнати локацію. В мене тепер ідея зняти там ще й відео, бо там є, що розказати. А поки — панорами.

2. Ми знаходимося практично на самій півночі Львова. На горизонті в нас Високий Замок, за ним центр, а прямо перед нами — район, який у народі називають “Індія”.


Зараз триває реалізація проекту по заміні тролейбусної контактної мережі на вулиці Кульпарківській на нову та сучасну. В принципі це суто технічний проект, але його авторам вдалося трохи підпортити вуличну естетику. Вже почали ставити опори і вони зроблені з блискучої оцинковки.

2.Тепер вся вулиця через кожні 30 метрів буде утикана блискучими трубами, схожими на ракети Елона Маска, які взагалі ніяк не в’яжуться з оточенням. Крім того, у яскравий сонячний день їхні бліки цілком можуть відволікати водіїв від більш важливих речей.


Проходив днями через Двірцеву з Чернівецькою та нестримався, щоби не пофоткати актуальний стан, а то в мене вічно купа фоток будівництва, а фото готових об’єктів фіг знайдеш. Там вже майже все готове, є навіть є деякі приємні новини.

2. Для початку панорама дебаркадеру.


Чилійська Патагонія з її неймовірною природою стала для мене одним з тих місць, куди обов’язково хочеться повернутися. Тому, поки це не виходить зробити фізично, зроблю це хоча би у цій розповіді з картинками. Запрошую у подорож на край світу.

2. Відносно решти країни чилійська Патагонія є фактично островом. Заїхати сюди зі столиці на авто сушею неможливо — від великої землі цей регіон відділяє ціла система глибоких фйордів. Як варіант, можна їхати через Аргентину, але відразу додаються перетини кордону туди-назад, що також не надто зручно.
Оптимальним варіантом є літак — зі столиці прилітає по кілька рейсів щодня, літаки сучасні та зручні, ціни…


Цього року ще не випадала нагода вибратися на природу, тому лишається смакувати фото з минулорічної прогулянки Боржавою, яка лишила приємні, хоча і трохи неоднозначні враження.

2. Невеликий привал дорогою.


Пам’ятаєте, я робив опитування для львівських автомобілістів? Воно принесло досить цікаві результати і поки читав їх — виникли ідеї, що ще варто було би спитати. І вже тоді розказати про результати.
Тому ось друга частина опитування, заповнити яке можна тут.

Буду вдячний за поширення.


Зараз розкажу вам про ще один актуальний спільнокошт. Якщо ви регулярно їздите містом на велосипеді, то мабуть стикалися із ситуацією, коли у пункті вашого призначення немає до чого пристібнути велосипед і доводиться якось викручуватися та чіпляти його до дорожних знаків чи газових труб, що може створювати незручності для пішоходів. Так от, спільно із Львівською асоціацією велосипедистів та ГО Зручне місто ми запустили спільнокошт, де збираємо гроші на встановлення вуличних велостійок у найбільш затребуваних місцях. Пропозиції щодо місць встановлення можна залишити тут.
Зробити переказ можна за цими реквізитами — Приватбанк, номер картки 5168 7450 2030 3829 (одержувач Голяк Мирослав). Корисним буде будь-який, навіть невеликий внесок.

Інформація про надходження збирається у цій таблиці.
Вже зібрано 2650 грн.

Дивіться також:

Потрібні не лише велодоріжки

Alexander Shutyuck

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store