Пам’ятаєте, я робив опитування для львівських автомобілістів? Воно принесло досить цікаві результати і поки читав їх — виникли ідеї, що ще варто було би спитати. І вже тоді розказати про результати.
Тому ось друга частина опитування, заповнити яке можна тут.

Буду вдячний за поширення.


Зараз розкажу вам про ще один актуальний спільнокошт. Якщо ви регулярно їздите містом на велосипеді, то мабуть стикалися із ситуацією, коли у пункті вашого призначення немає до чого пристібнути велосипед і доводиться якось викручуватися та чіпляти його до дорожних знаків чи газових труб, що може створювати незручності для пішоходів. Так от, спільно із Львівською асоціацією велосипедистів та ГО Зручне місто ми запустили спільнокошт, де збираємо гроші на встановлення вуличних велостійок у найбільш затребуваних місцях. Пропозиції щодо місць встановлення можна залишити тут.
Зробити переказ можна за цими реквізитами — Приватбанк, номер картки 5168 7450 2030 3829 (одержувач Голяк Мирослав). Корисним буде будь-який, навіть невеликий внесок.

Інформація про надходження збирається у цій таблиці.
Вже зібрано 2650 грн.

Дивіться також:

Потрібні не лише велодоріжки


Аура міста складається з тисяч великих та малих деталей. Одні з них прикрашають місто, інші його псують, але всі вони разом складають унікальну загальну картину. І однією з деталей, які прикрашають місто та роблять його більш затишним для мене є вуличні годинники. Шкода, що в нас тепер їх практично не використовують у архітектурі та міському середовищі.

2. Зрозуміло, що особливо актуальними вуличні годинники були у минулому, коли наручні годинники (а тим більше мобільні телефони) ще не придумали.


Стало цікаво спробувати скласти портрет львівськго автомобіліста, щоби краще зрозуміти, хто він, на чому їздить, наскільки часто використовує авто, чи пристібається, де паркується та з якими труднощами стикається. Для цього я склав невелике опитування, заповнити яке можна

тут .

Буду вдячний за поширення.

Originally published at https://alex-shutyuk.livejournal.com.


Друзі, якщо ви скучили за спільнокоштами озеленення, то в мене є для вас хороша новина — ми знову збираємо гроші на висадку нових дерев. Важливо, що цього разу вже є ініціатива, яка стартувала раніше і яку можна підтримати. Одне з ОСББ на вулиці Стуса (будинок якраз видно на фото праворуч) минулоріч почало озеленювати вулицю біля себе і вже висадило своїм коштом 11 кленів сріблястих на протилежній від себе стороні вулиці (це вони на фото). Цьогоріч хотіли продовжувати і навіть подавалися з цим проектом на громадських бюджет, але не пройшли. Далі по вулиці є місце ще для 19 дерев, які попередньо…


Під час минулорічної поїздки до Хорватії для знайомства з її столицею Загребом у мене було буквально кілька годин. Ми приїхали туди вже затемна і щоби встигнути познайомтитися з містом перед ранковим виїздом, довелося вставали на світанку та йти на прогулянку на голодний шлунок. Але воно того вартувало. Загреб багато у чому виявився досить схожим на Львів (в тому числі і за населенням), але при цьому із багатьма своєрідними та цікавими деталями. Пішли дивитися на місцевий транспорт, вулиці та архітектуру.

2. Після приморсько-розслабленого Спліта Загреб відразу справляє враження великого столичного міста з зовсім іншим ритмом життя. …


Запрошую всіх на чергову прогулянку Львовом. Сьогодні будемо вивчати місця, де не бувають туристи і куди ви наврядчи запросите кохану на побачення. Жодного інстаграмного центру — тільки новобудови та колишні промзони. Погнали!

2. Стартуємо з мосту над залізницею на вулиці Кульпарківській з видом на здоровенний ЖК Парус Сіті на території колишнього заводу бетонних конструкцій. Коли його добудують, з верхніх поверхів відкриється непоганий вид на район вулиці Коновальця, але поки будівельний паркан на місці і проходу всередину немає.


Для того, щоби громадський транспорт їздив швидко та без перешкод, йому у багатьох випадках не обійтися без виділених ліній. Але як саме ці лінії краще прокладати — по центрі вулиці чи збоку біля тротуару? У минулому дописі про оновлену Хуторівку я трохи зачепив цю тему, а сьогодні хотів би зупинитися на ній детальніше.

2. Як я вже сказав, загалом є два основних способи розміщення виділених смуг — у правій смузі прямо біля тротуару та на осі вулиці. (Про всякі фантастичні та дорогі штуки типу окремих естакад ми зараз говорити не будемо.)


Скористався вчора гарною погодою та прогулявся вздовж вулиці Хуторівка, яку щойно відкрили після реконструкції. Тому давайте разом подивимося, що вийшло, порівняємо з тим, що було та трохи пофантазуємо, як могло би бути. Трохи згодом буде також відео на моєму Ютуб-каналі — підписуйтеся, щоби не пропустити :)

2. Починаємо нашу прогулянку з Сихівського мосту.


Цієї суботи так вдало вийшов погуляти, що зустрів на вулиці старовинний трамвай Sanok SW1, якому, на хвилиночку, вже стукнуло 111 років. Торік його капітально відремонтували у майстернях Львівелектротрансу і тепер він не лише радує своїм ностальгічним виглядом, а й їздить. Не втримався, побіг за ним та зробив ще кілька фоток.

2. Людей на зупинці можна було би видати за ровесників трамвая, але новобудова на фоні видає, що на дворі не 1909 рік.

Alexander Shutyuck

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store