Квітень 2016

Сакури на Городоцькій починають розквітати. Поки розпускаються лише перші квітки — все ще попереду.

2. Здалеку квіти поки ледь помітні.

--

--

Квітень 2016 Кожного року то саме. Крім довгоочікуваних квіточок та листочків, кожна весна приносить із собою тонни пилюки, що лежить на узбіччях та піднімаються у повітря транспортом та поривами вітру, потрапляючи у наші легені та очі. Після кожної прогулянки з голови можна зібрати невелику жменю піску, а з носа виколупати трохи цементного розчину. Серед основних причин цього: — використання взимку піскосуміші замість сучасних реагентів та щебеню (зате дешево); — посипання піском трамвайних колій; — паркування авто на газонах, що знищує траву та лишає відкритий грунт, який теж стає джерелом бруду та пилюки; — протоптування стежок на газонах пішоходами та перекопування цих доріжок комунальниками; — весняне обкопування бордюрів; — культура будівництва та дорожніх ремонтів — дуже мало хто миє колеса техніки при виїзді з будмайданчика чи прикриває відкритий грунт агроволокном і ще чимало інших факторів.

Весняна пильність
Весняна пильність

Квітень 2016

Кожного року то саме. Крім довгоочікуваних квіточок та листочків, кожна весна приносить із собою тонни пилюки, що лежить на узбіччях та піднімаються у повітря транспортом та поривами вітру, потрапляючи у наші легені та очі. Після кожної прогулянки з голови можна зібрати невелику жменю піску, а з носа виколупати трохи цементного розчину. Серед основних причин цього:
— використання взимку піскосуміші замість сучасних реагентів та щебеню (зате дешево);
— посипання піском трамвайних колій;
— паркування авто на газонах, що знищує траву та лишає відкритий грунт, який теж стає джерелом бруду та пилюки;
— протоптування стежок на газонах пішоходами та перекопування цих доріжок комунальниками;
— весняне обкопування бордюрів;
— культура будівництва та дорожніх ремонтів — дуже мало хто миє колеса техніки при виїзді з будмайданчика чи прикриває відкритий грунт агроволокном і ще чимало інших факторів.

Як думаєте, як можна цю ситуацію змінити?

--

--

Травень 2016

Знайшов у папці із власними дитячими малюнками ось таку панораму вулиці Володимира Великого з трамваєм Татра Т3 на мості. Навіть п’ятіоку за нього отримав.
А ось сучасний вигляд цього ж району.

--

--