Alexander Shutyuck

Mar 22, 2018

1 min read

Чорний хід

Це поштове відділення №53 на вул. Володимира Великого у Львові і вже досить давно вантажівка із кореспонденцією під’їжджає під його центральний вхід тротуаром через зупинку громадського траснспорту та стає, перегороджуючи прохід пішоходам. Тротуарному покриттю від цього, звісно, краще не стає. Так само не стає зручніше пішоходам, які змушені це все обходити. Пробував кілька разів розмовляти з водіями, але безрезультатно.

При цьому буквально за рогом є облаштований спеціально для автомобілів доставки службовий під’їзд, де можна розвантажуватися, не заважаючи взагалі нікому. Колись він використовувався, але пошта здала це приміщення комусь у оренду і стала їздити вантажівками по хідниках.

Останнім часом якоїсь орендарської активності тут не видно і стало цікаво, чи реально на хвилі реформування Укрпошти та створення їй позитивного іміджу повернути це відділення головним входом до людей, а технічними задніми воротами до вантажівок доставки? Може хтось знає якусь норму, на яку можна послатися чи людей, яких треба тегати у таких ситуаціях?

Tags: питання, так і живем

Originally published at alex-shutyuk.livejournal.com.

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.