Чи пускати таксі на смуги громадського транспорту?

У різних львівських дискусіях про громадський транспорт часто проскакує думка, що таксі це теж громадський транспорт, а отже воно також повинно мати ті ж привілеї, що і трамваї та автобуси. Тобто також їздити виділеними смугами руху та мати привілей максимально близько під’їжджати під вхід, наприклад, вокзалу. Чи можливо це зараз у Львові? Давайте спробуємо розібратися.

2. У деяких містах і справді смугами громадського дозволяють їздити також і таксішкам. Як ось на цьому фото з іспанської Валенсії на смузі, якою їде автобус видно напівзатертий напис TAXI.

3. У Барселоні таких піктограм не видно, але таксі автобусними смугами теж активно користуються.

4. Але це видима частина цієї історії. А найголовніше у ній є те, що у всіх цих містах таксі є організованою системою, яка ліцензується містом. Відповідно місто має на неї вплив та може визначати принципові правила гри. Наприклад — місця, де таксисти можуть чекати на пасажирів і не заважати при цьому всім довкола чи кількість машин, які можуть працювати одночасно, щоби це не створювало проблем для іншого громадського транспорту.

5. Найбільш помітною ця різниця є поблизу вокзалів та аеропортів. У цивілізованих країнах таксисти не виловлюють пасажирів на виході з перону вигуками “Таксі! Таксі недорого!”. Черга машин просто стоїть у визначеному місці, ви підходите до першої з них, сідаєте та їдете, а черга таксі, наче конвейєр, посувається на одну позицію вперед. По суті це і є конвейєр. Так це працює у Барселоні, Відні, Франкфурті та ще десятках інших міст. До речі, розфарбування машин таксі також повинно відрізніти їх від звичайних легковушок.

6. Аналогічна черга з таксомоторів біля вокзалу у німецькому Франкфурті-на-Майні. До речі, там, як і у багатьох інших містах, я не побачив їзди таксі смугами громадського транспорту.

7. А що у нас? На відміну від описаного вище, українське таксі це явище хаотичне та строкате. Звісно, в нас такж є великі оператори з диспетчерами, але по наше таксі це не система, а набір окремих людей, які заробляють на перевезенні інших людей містом. Звідси і хаотичні стоянки де захотілося, і на пасажирів на вокзалах та у аеропортах, і розбірки поміж собою. Місто на все це має дуже слабкий вплив (якщо взагалі має хоч якийсь). Поліція також не сильно напрягається.

8. Пускати таке таксі на виділеніні смуги це означає перетворювати ці смуги на профанацію.

9. Так що, дозволяти таксі їздити смугами громадського транспорту можна лише тоді, коли воно цивілізоване і місто маєте на нього вплив. Але і тоді не факт, що це потрібно — чимало міст обходяться без цього.

Originally published at https://alex-shutyuk.livejournal.com.