Реклама, яка зносить голову

UPD. Зранку вже демонтували.

Вчора у різних місцях центру Львова почали з’являтися нові рекламні сітілайти абсолютно безпардонного розміру і до того ж реально небезпечної конструкції. Попередні на цих же місцях були чи не у двічі менші і не перегороджували прохід аж

настільки.

Тепер же з’явилася масивна консоль, яку всюди встановлюють так, що вона перегороджує прохід пішоходам.

До того ж її тримає металева пластина якраз на висоті дитячої голови. Розбити об неї голову чи бибити око — секундна справа. Тим, хто вважає, що я надто драматизую, нагадаю, що цьогоріч від удару головою об низький рекламний щит вже загинув роверист. Той щит після цього прибрали, але людину вже не повернеш.

(стартове фото Максима Асафатова)

2. Вид на той самий сітілайт на Князя Романа з протилежного боку. Видно, наскільки він перекриває прохід та вид на пішохідний перехід та світлофор.

3. Ще одна така штукенція намалювалася на Січових Стрільців.

4. При тому, що праворуч був запас місця, тут наполовину вилізли на транзитну частину хідника.

5. Ще один такий сітілайт виріс на новій трамвайній зупинці на Дорошенка та якраз перекрив вид на неї.

6. Навіть якщо глянути локальні львівські правила встановлення рекламних конструкцій, можна побачити, що тут порушено відразу кілька вимог стосовно техніки безпеки, збереження оглядовості, ширини проходів та висоти розміщення.

Сподіваюся, всім хто це погоджував, проектував та зараз монтує вистачить розуму побачити, яка лажа виходить, зупинити цей процес та якомога швидше прибрати все, що вже встигли встановити. АСТАНАВІТЄСЬ!

Tags: львів, маразм, так і живем

Originally published at alex-shutyuk.livejournal.com.

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.