Проект оновлення скверу на Ряшівській

Квітень 2016

Сьогодні покажу ще один новий проект — оновлення скверу на Ряшівський, розроблений моїми колегами Оленою Зварич та Христиною Чорноус.

1. Цей сквер знаходиться на перетині Ряшівської з Городоцькою та розділений вулицею на дві окремих половини.

2. У одній з половинок скверу є дитячий майданчик, що використовуєтся мешканцями прилеглих будинків та місцевими алкоголіками.

3. Так виглядає загальний план оновленого скверу. Доріжки загалом лишаються на нинішніх місцях — вони прокладені цілком зручно і лише потребують оновлення. Також мешканці під час зустрічі на місці підкинули ідею облаштувати у лівій (меншій) частині скверу невеликий баскетбольний майданчик.

4. Дитячий майданчик залишається на нинішньому місці.

5. Вже після зустрічі мешканці написали кілька листів з пропозиціями. ось один з них:
Доброго вечора, сьогодні мене зупинила мила жіночка, попросила глянути на проект “нового” скверу на вул. Ряшівській. Проект насправді крутий на мою думку, та думку багатьок моїх знайомих. Добре б було, якщо проект би довели до кінця. Хочу висловити особисту точку зору по проектуванню: в активні зоні облаштувати тринажери; встановити баскетбольний корт, можна і на одне кільце (типу вуличного баскетболу) з “якісним” земельним покриттям ( у Львові, якщо і є кільця, то вони висять над піском, а ще гірше багнюкою ) асфальтне покриття виправило би цю ситуацію; облаштувати велосипедні доріжки та зони відпочинку; встановити приємне освітлення.
Сподіваюсь, що за цей рік жителі побачуть омріяний сквер)
Бажаю успіхів!

6. Ось ще один лист від мешканця:
Доброго дня я житель району Ряшівська і побачив ваш проект щодо парків і я хочу порадити вам поставити стіл для тенісу також дуже прошу вас зробити баскетбольний майданчик завжди хотілось пограти баскетбол в нашому районі і ніколи такої можливості не було прошу вас зробити покриття і поставити щит з кільцем, майже вся аудиторія нашого району віком 15 років і старші хочуть тренажери подібні як в Києві в гідропарку не просимо багато але хоть щось. Ще порада що до лавочок мені сподобалась ось така ідея скину фото . Також поставте смітники щоб люди не смітили . Дякую вам надіюсь виконаєте)! Листівки які ви нам дали ми розповсюдили по району деякі люди підходили і просили ще листівки показати сусідам !)

7. Зона з вуличними тренажерами у меншій частині скверу.

8.

9.

10. Вид згори на більшу частину скверу.

11. Та на меншу.

12. Також є ідея, щоби краще зв’язати половинки скверу та зробити перехід вулиці більш безпечним, облаштувати один припідняти пішохідний перехід, як на вул. Січових Стрільців. Але це питання вже треба розглядати на комісії з безпеки дорожнього руху.

13. Ось такий проект. Думки? Зауваження? Пропозиції?

--

--

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store