Подаруй мигалку Львівелектротрансу

Так виглядають сервісні вантажівки, що обслуговують трамвайну контактну мережу у Ляйпцигу. Окрім всього іншого, на них встановлено купу проблискових маячків, завдяки яким їх чудово видно здалеку у будь-який час доби, що робить їхню роботу значно безпечнішою.

А так виглядає вечірній ремонт контактної мережі у Львові. Ці фото минулоріч з’явилися на ФБ сторінці Зручне місто. Мигалка лише одна — на кабіні і з такого ракурсу її взагалі не видно, замість неї світяться лише тьмяні габаритні вогні, чого явно недостатньо. На жаль, наразі такі речі, як мигалки для службової техніки є для ЛЕТу далеко не пріоритетними і кошти виділяються на зовсім інші речі. Але наявність спецсигналів, як на мене, є дуже важливим питанням безпеки, тому в мене виникла ідея спробувати допомогти із цим Львівелектротрансу за допомогою перевіреного методу — спільнокошту.

Згідно офіційної відповіді Львівелектротрансу на інформаційний запит ГО Зручне місто, зараз на службовій техніці є лище 6 справних маячків при загальній потребі близько 30.

З того, що я зміг знайти — жовтий маячок на 12/24 В напруги з можливістю стаціонарного кріплення коштує 650 грн. за штуку. Я думаю, орієнтуватися на партію у 20 штук (13 тис. грн.) цілком реально. Як на мене, це чудова можливість зробити роботу технічних служб Львівелектротрансу безпечнішою як для його працівників, так і для інших учасників дорожнього руху. Що скажете?

Ось реквізити для поповнення рахунку:

  • Одержувач платежу: Голяк Мирослав Эдуардович
  • Номер картки: 5169 3600 0119 4665
  • Установа банку: ПриватБанк
  • -МФО банку: 305299-ЄДРПОУ (або ОКПО): 14360570-Рахунок одержувача: 29244825509100

Інформація про надходження буде збиратися у цій таблиці.

На даний момент зібрано 4 073,00 грн. (оновлено 26.01.2018)

Tags: безпека, транспорт, ініціатива

Originally published at alex-shutyuk.livejournal.com.

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.