Необурений коментар

До допису з підбіркою новин про обурених львів’ян написали такий чудовий коментар, що захотілося винести його у окремий допис. Далі він. На фото якраз Миколаїв, якшошо.

Львів’яни постійно чимось обурені і незадоволені. Так, у місті є проблеми, які потребують вирішення, але львів’яни просто не жили в таких містах як Херсон, наприклад, або Миколаїв)))))) От там 100% нічого не робиться))) бур’ян росте, дерева не підрізають, навіть сухі не прибирають, дороги не робляться, комунікації не міняються, після 20:00 вже ніякого транспорту в місті нема))) ні тобі клумб, ні розваг, все обдерте і найкраща розвага — піти в ТЦ.

Я багато чим задоволена, в першу чергу тим, що це гарне і туристичне місто. Купа людей різної культури — це завжди плюс для розвитку суспільства і міста. Менталітет тутешніх жителів в цілому дуже прикольний, незважаючи на деякий перекіс з релігійністю і настороженим відношенням до представників іншої релігії і національності. Подобається відношення дорослих до дітей і відношення дітей до дітей)))) Тут нема баталій в пісочницях, де чия іграшка і хто там чию іграшку брати не повинен, а от в Севастополі було таке, що не пускали на майданчик, бо ми не в цьому будинку живемо ))))))

А те, що є невдоволені — так це певним чином і дає якийсь прогрес))) Громада у Львові активна і люди гуртом роблять швидко те, що в інших містах роками обговорюють на кухні))))

Приємно бачити, як в різних кутках Львова то парк підшаманять, то лавки поремонтують, десь велодоріжку зроблять і т.д.

Поки що, у моєму особистому рейтингу, Львів — найкраще місто України. Коли мені в сфері послуг кажуть “гарного дня, заходьте ще”, я розумію, що я вдома.

(с) El Jassasca

Tags: львів, люди

Originally published at alex-shutyuk.livejournal.com.