Махач на Катедральній. Розкадровка відео з камер спостереження

Вчора отримав на руки відео із камер спостережень на площі Катедральній, на якому видно, як ламали дерево і що сталося потім. Вчора весь вечів переглядав його та робив скріншоти. На відео видно, що вся двіжуха почалася з того, що вандали поламали дерево — практично миттєво на це відреагували перехожі і зав’язалася бійка із застосуванням борцівських прийомів. Хороший висновок із цього — людям не пофіг на такі ситуації, вони не пройшли повз і не проморозилися. Гірша новина — якість картинки така, що обличчя ламальщиків видно так собі. Я, звісно, постарався знайти максимально чіткі кадри, але все одно вони залишають бажати кращого. Ще одна неприємна новина це те, що, як мені сказали, поліція за цим записом не зверталася. У цьому дописі розкадровка основних моментів запису.

11 листопада 2017 року, 22 години 23 хвилини 12 секунд. Зі сторони площі Міцкевича на Катедральну заходить компанія. Для зручності подальшого орієнтування назвемо їх Перший, Другий та Третя. Перший та Третя тримаються за руки. Другий у смішній шапці-ушанці слідує за ними.

22:23:21. Перший озирається до Другого і, мабуть, щось йому каже.

22:23:29. Перший та Третя розділяються. Перший робить жест рукою в сторону крайнього дерева на площі і йде до нього, Другий йде за ним, Третя тримається в стороні.

22:23:38. Цей момент ви бачили на відео. Перший починає ламати дерево, Третя йде повз і дивиться на нього.

22:23:41. Третя зупиняє Першого і намагається відвести в сторону.

22:23:44. Побачивши, що відбувається, до них починають бігти люди, повз яких Перший, Другий та Третя пройшли на початку відео, причому видно, що у чоловіка на плечах сидить дитина.

22:23:46. Другий переймає естафету і у кілька ривків доламує дерево.

22:23:50.

22:23:51. Другого починають заспокоювати перехожі, Перший рветься йому на допомогу.

22:23:58.

22:24:13. Підтягується більше людей. Чоловіка із жовтим пакетом в руці намагається зупинити жінка.

22:24:51. Стає гарячіше. Видно як б’ють Першого. Другого в цей момент товчуть поза полем зору камери. На другій камері здалеку видно, як зо п’ять людей і постійно хтось падає на землю. Третя змішался із натовпом.

22:25:02. Невелике затишшя, під час якого Перший намагається щось довести чоловіку у краватці.

22:25:06. Першому стає гаряче.

22:25:30. Перший переслідує чоловіка із білими смугами на рукавах куртки, від якого хвилину перед тим він отриав найбільше стусанів. Якась жінка їх розборонює.

22:26:21. Перший намагається розв’язати нову бійку і різким рухом знімає куртку.

22:26:25. Але напасти він не встигає, бо чоловік у чорному підходить до нього ззаду, піднімає та кидає на землю головою вниз. В цей момент у кадрі знову з’являється другий, з яким перед тим весь час розбиралися поза полем зору камери.

22:26:28.

22:26:38. Перший з’ясовує стосунки із тим, хто кинув його на бруківку, Другого вклали на землю, Третя взагалі повертається спиною і щось обговорює з якимись двома дівчатами.

22:26:41. Третя ніби взагалі не при ділах.

22:26:55. Другому дозволяють піднятися. Перший іде піднімати з землі свою куртку. Третя ніби взагалі втратила інтерес до того, що відбувається довкола.

22:26:57. Другого ще трохи помутиляли, намагаючись щось йому довести.

22:27:04. Другий бігом втікає в сторону площі Ринок, Перший надягає куртку і йде за ним.

22:27:44. Практично всі розійшлися. Третя ніби оговтується та починає озиратися. Вона розгублено ходить площею, щось питається в перехожих і після цього також йде в сторону площі Ринок. Занавіс.

Наостанок найчіткіші портрети, які вдалося витягти з відео. Не знаю, чи за таким можна когось упізнати. Перший:

Другий у камері світився менше, тому є хіба таке:

Originally published at alex-shutyuk.livejournal.com.

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.