Alexander Shutyuck

Apr 18, 2020

3 min read

Двірцева у квітні

Зайшов вчора на площу Двірцеву подивитися, як там справи — трохи пофотографував та записав відео (до речі — підписуйтесь на мій ютуб-канал!). Якщо коротко, то там попри карантин тривають роботи — вже майже готова половина приватного транспорту, там змонтували довге накриття, доробляють фонтан та висадили майже всі дерева. Пішли дивитися.

2. Пасажирські поїзди через карантин не ходять, тому площа, як і все місто, незвично безлюдна. При цьому громадський транспорт сюди продовжує ходити.

3.

4. Нова диспетчерська Львівелектротрансу ззовні вже готова.

5. Колишню диспетчерську, яка вже давно не належала місту, майже відразу після початку робіт на площі знесли і збудували на її місці ось це. Спочатку писали, що тут буде фуд-корт, але днями у ФБ проскочила інформація, що це буде офісний центр. Що буде насправді — побачимо.

6. У сквері біля туалетів на місці знесеного кіоску поставили трьох панд. Щоправда це сталося вже кілька місяців тому, але раптом хтось не знав.

7. Нововисаджені дерева прокидаються після зимової сплячки. Лишиллося закрити голий грунт і буде зовсім добре.

8.

9. На західній частині площі, куди мають приїжджати приватний траспорт та таксі, вже також майже завершили з мощенням. Схоже, що якість вкладання плитки тут краща, ніж на попередній частині. Можливо чеерз те, що вже не було такого поспіху та намагання відкрити “на Катерини”.

10. У зоні висадки з приватних авто вже майже завершили монтаж довгого 40-метрового накриття, яке буде захищати пасажирів під час опадів.

11.

12. Між накриттям та будівлею вокзалу видніється початок чаші фонтану.

13. На цьому наразі все. Більше деталей можна побачити у відео на моєму каналі. Запрошую до перегляду!

Дивіться також:

Двірцева вечірня

Originally published at https://alex-shutyuk.livejournal.com.

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.