Гаряча лінія на канікулах

Деколи пробую уявити, що було би, якби деякі дописувачі Гарячої лінії міста Львова поїхали на відпочинок закордон, продовжуючи при цьому писати скарги на те, що бачать. Що би з цього вийшло? Давайте спробуємо пофантазувати разом.

Обережно — допис просякнуто сарказмом трохи більше, ніж повністю :)

Прошу повідомити на якій підставі закрито проїзд для авто до головного входу вокзалу? Хто до такого додумався та хто погодив? Чому через бздури урбаністів тепер кожен повинен тягнути валізу вручну??? А якщо дощ??? (Відень, Австрія)

На якій підставі на проїзній частині встановлено антипаркувальні стовпці? Це погіршує і без того важку ситуацію з паркуванням у районі! Вимагаємо демонтувати! (Франкфурт-на-Майні, Німеччина)

Прохання розчистити ці хащі, бо вулиця вже виглядає, як дикий ліс. Ще трохи і кабани почнуть бігати! (Ейндховен, Нідерланди)

Як можна було допустити таку наругу над старовинним будинком??? А що за одоробло збудували поруч??? Як це міг погодити головний архітектор? Певно хтось дуже його до цього заохотив!!! (Відень, Австрія)

На якій підставі на проїзній частині встановлено ці кам’яні брили? Для чого звужувати дорогу? Це створює небезпечну ситуацію! Вимагаємо демонтувати коштом тих, хто це придумав! (Страсбург, Франція)

Острівна трамвайна зупинка та ще й без огороджень? Ви там нормальні взагалі??? І ще — куди ви поділи бруківку? Невже продали до Львова? (Відень, Австрія)

Залізниця дере за квитки шалені гроші, а вагони всі розмальовані! При цьому керівництво залізниці отримує величезні премії! Вимагаємо відчистити вагони та позвільняти хапуг, які довелу залізницю до такого стану! (Нідерланди)

Вимагаємо повідомити, хто спроектував та погодив таку зупинку та куди поділася бруківка? (Відень)

Прохання провести косіння газонів на прибудинковій території, оскільки у траві можуть завестися кліщі та змії, мешканці бояться випускати на прогулянку дітей. (Ейндховен)

Тобто до нас їдуть туристи, а що ми їм показуємо? Асфальт на центральній площі? Цісар у труні перевертається! (Відень)

Чому всі тротуари завалені якимись камінцями? Коли ви збираєтеся це прибрати? (Стокгольм, Швеція)

Така широка вулиця і лише одна смуга для машин? А якщо ДТП — як об’їхати? А як швидка проїде? Заспокійте нарешті цих урбаністів! (Відень)

Дуже давно не косили траву і вона виросла вже у людський зріст. Прохання скосити, бо у цій траві можуть завестися кліщі та гадюки. (Ліон, Франція)

Перетворили площу на наливайку! Не місто, а суцільний алкопритон! (Ейндховен, Нідерланди)

І тут те саме… Та коли ж ви вже нажеретеся? (Гаага, Нідерланди)

Як можна було так криво покласти бруківку? Напевно всі нормальні майстри вже виїхали до Швейцарії… (Відень)

Який дибіл додумався втулити цю бетонну хрінь посеред дороги? Вимагаємо звільнити цих нікчем та повернути дорогу до попереднього стану! (Ейндховен, Нідерланди)

Хто це додумався ставити на тротуарі ці бетонні штуки? На нормальні стовпчики гроші вкрали? Це небезпечно, я вже бачив, як хлопець через такий перечепився. Прохання демонтувати. (Ліон, Франція)

І ці нещасні пеньки ви називаєте дитячим майданчиком? Що це за вбогість? Де яскраві кольори? Який ідіот це придумав??? (Відень)

Металеві конструкції на території церкви вкрилися іржею. Прохання довести до відома балансоутримувача про необхідність пофарбування. (Ейндховен)

Ну що це за потворство? Невже не знайшлося банки фарби, щоби пофарбувати це одоробло? І що, крім берізки іншого дерева не знайшли? (Роттердам, Нідерланди)

Дерево своїми гілками перекриває доступ світла до помешкання, у кімнатах на стінах проступає цвіль. Прохання провести формувальну обрізку, а ще краще повністю зрізати, оскільки дане дерево висаджене із порушенням чинних будівельних норм! (Верона, Італія)

Скажіть, навіщо я плачу квартплату? Щоби двірник не робив свою роботу? Вимагаю негайно провести прибирання прибудинкової території! (Ейндховен)

Прохання провести санітарну обрізку дерев, оскільки гілки під час буревію можуть впасти на припарковані авто та пошкодити їх. (Ейндховен)

Наскільки безпечно зберігати такі великі гілки на дереві? При падінні вони можуть травмувати людей! Прохання провести санітарну чистку. А ще краще — зрізати дане дерево та висадити замість нього гарні декоративні туї. (Роттердам, Нідерланди)

Хто дозволив встановити це одоробло? Воно зровсім не пасує до атмосфери нашого древнього міста. Прохання демонтувати. (Верона, Італія)

Вас там взагалі поплавило? Що це за дичина? Хто це погодив? (Роттердам)

Як можна таке жахіття ставити у такому оточенні??? Воно ж не пасує! Приберіть негайно! (Ліон, Франція)

Що за безвідповідальність? Ви чекаєте, поки хтось впаде у воду та втопиться? Вимагаємо терміново поставити паркан! (Роттердам)

І ці туди ж… Та подивіться скільки людей гуляє! Деякі з дітьми! А якщо дитина впаде у море? (Спліт, Хорватія)

І тут те саме. Вимагаємо поставити паркан, бо страшно дитину випускати саму погуляти. (Ліон, Франція)

Прохання провести формувальну обрізку дерев, які блокують доступ світла до помешкань. (Барселона, Іспанія)

Поки грім не гряне — чиновник не почухається! Ви чекаєте, поки ці дерева попадають та порвуть контактну мережу тролейбуса? Терміново потрібно провести кронування. (Ліон, Франція)

Вимагаємо накласти штраф на заклад, який не прибрав літню терасу о 23:00. (Валенсія, Іспанія)

Як можна настільки звужувати дороги? Ви ДБНи взагалі хоч колись відкривали? І де вас тільки понабирали… Зробіть нормальну вулицю, поки не пізно! (Ліон, Франція)

Ото хтось добряче відмив на цих стовпчиках. Та скільки ж можна? (Ліон, Франція)

Нещодавно біля нашого будинку встановили вуличні меблі. Чому вони не пофарбовані? Виглядає якось депресивно… Прохання пофарбувати у життєрадісні кольори. Як варіант — у кольори прапора Франції. Це у тому числі сприятиме підвищенню рівня патріотизму серед мешканців району. Намеред дякую. (Ліон, Франція)

А що, на нормальний фасад грошей не вистачило? Прохання зобов’язати забудовника зробити фасад з якісних матеріалів, а не з гнилих дошок! (Ліон, Франція)

Напевно десь таку реакцію мають викликати європейські міста в деяких дописувачів Гарячої лінії. А може і ні. Ви як гадаєте?

Originally published at https://alex-shutyuk.livejournal.com.

--

--

--

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Alexander Shutyuck

Alexander Shutyuck

More from Medium

TWEETS, MEMES, and COMMENTARY Wednesday, 11/24/2021

Mean Finance Protocol — Tutorial for beginners step by step

Smoking Grapevine: Outline and Concordance for Frank Stanford’s _The Battlefield Where The Moon…